Opleidingen

Hieronder staan alle opleidingen die we in de toekomst aanbieden. Gebruik de filters hieronder om een selectie te maken in het aanbod.

Wilt u privé zeil- of vaarles op één van onze boten? Gezien de specifieke eisen vragen we u het formulier via de button hiernaast in te vullen.
Één van onze medewerkers zal contact met u op nemen om uw les door te spreken en te plannen.


Sorry, we hebben geen opleidingen gevonden die voldoen aan de filters.

CWO 3 / 4 gevorderden

zondag 29 april 2018
zondag 27 mei 2018
zondag 24 juni 2018
zondag 29 juli 2018
zondag 26 augustus 2018
zondag 30 september 2018
zondag 28 oktober 2018

Zwaardboot 3
Zwaardboot 4

RS Tera-zeilclub

zondag 13 mei 2018
zondag 10 juni 2018
zondag 8 juli 2018
zondag 2 september 2018
zaterdag 22 september 2018

Kennismaking wedstrijdzeilen

Driedaags zaterdagen mei

zaterdag 19 mei 2018
zaterdag 26 mei 2018
zaterdag 2 juni 2018

Driedaags zondagen mei

zondag 20 mei 2018
zondag 27 mei 2018
zondag 3 juni 2018

Valk (volwassenen kb)

Zeilclub mei (jeugd)

zondag 27 mei 2018

Laser pico (zwaardboot 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser radiaal

Sportboot Führerschein Binnen Motor Theorie (Juni)

vrijdag 8 juni 2018
vrijdag 15 juni 2018
vrijdag 22 juni 2018

SBF Binnen Motor theorie

Sportboot Führerschein Binnen Motor Praxis (Juni)

zaterdag 9 juni 2018
zaterdag 16 juni 2018
zaterdag 23 juni 2018

Motorboot Praxis (11.30-13.00 Uhr)

Waterfundagen juni

zaterdag 9 t/m zondag 10 juni

Twee dagen plezier op en in het water
Waterfundag (één dag, zaterdag 9 juni 2018)
Waterfundag (één dag, zondag 10 juni 2018)

Proefles jeugd (10.30-12.30 uur)

zaterdag 9 juni 2018

Optimist (7-11 jaar)

Sportboot Führerschein Binnen Segeln Praxis (Juni)

zondag 10 juni 2018
zondag 17 juni 2018
zondag 24 juni 2018

Proefles jeugd (10.30-12.30 uur)

zondag 10 juni 2018

Optimist (7-11 jaar)

Driedaags zaterdagen juni

zaterdag 16 juni 2018
zaterdag 23 juni 2018
zaterdag 30 juni 2018

Valk (volwassenen kb)
Valk (jeugdzeilen kb)
Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)

Driedaags zondagen juni

zondag 17 juni 2018
zondag 24 juni 2018
zondag 1 juli 2018

Valk (volwassenen kb)
Valk (jeugdzeilen kb)
Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)

Zeilclub juni (jeugd)

zondag 24 juni 2018

Laser pico (zwaardboot 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser radiaal

Proefles jeugd (10.30-12.30 uur)

zaterdag 30 juni 2018

Optimist (7-11 jaar)

Zomerzeilweek 28

maandag 9 t/m vrijdag 13 juli

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)

Zomerzeilweek 29

maandag 16 t/m vrijdag 20 juli

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)

Zomerzeilweek 30

maandag 23 t/m vrijdag 27 juli

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)
Valk (volwassenen kb)

Zeilclub juli (jeugd)

zondag 29 juli 2018

Laser pico (zwaardboot 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser radiaal

Zomerzeilweek 31

ma 30/jul t/m vr 3/aug

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)
Valk (volwassenen kb)

Waterfundagen juli / augustus

di 31/jul t/m do 2/aug

Drie dagen plezier op en in het water
Waterfundag (één dag, dinsdag 31 juli 2018)
Waterfundag (één dag, woensdag 1 augustus 2018)
Waterfundag (één dag, donderdag 2 augustus 2018)

Sportboot Führerschein Binnen Motor Theorie (August)

vrijdag 3 augustus 2018
vrijdag 10 augustus 2018
vrijdag 17 augustus 2018

SBF Binnen Motor theorie

Sportboot Führerschein Binnen Motor Praxis (August)

zaterdag 4 augustus 2018
zaterdag 11 augustus 2018
zaterdag 18 augustus 2018

Motorboot Praxis (10.00-11.30 Uhr)
Motorboot Praxis (11.30-13.00 Uhr)

Sportboot Führerschein Binnen Segeln Praxis (August)

zondag 5 augustus 2018
zondag 12 augustus 2018
zondag 19 augustus 2018

SBF Binnen Segeln Praxis

Zomerzeilweek 32

maandag 6 t/m vrijdag 10 augustus

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)

Zomerzeilweek 33

maandag 13 t/m vrijdag 17 augustus

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)

Zomerzeilweek 34

maandag 20 t/m vrijdag 24 augustus

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)

Zeilclub augustus (jeugd)

zondag 26 augustus 2018

Laser pico (zwaardboot 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser radiaal

Driedaags zaterdagen september

zaterdag 15 september 2018
zaterdag 22 september 2018
zaterdag 29 september 2018

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)
Valk (volwassenen kb)

Driedaags zondagen september

zondag 16 september 2018
zondag 23 september 2018
zondag 30 september 2018

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)
Valk (volwassenen kb)

Zeilclub september (jeugd)

zondag 30 september 2018

Laser pico (zwaardboot 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser radiaal

Herfstvakantie

dinsdag 16 t/m donderdag 18 oktober

Optimist (jeugdzeilen 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser pico (zwaardboot 1-mans)
Valk (jeugdzeilen kb)
Valk (volwassenen kb)

Driedaags zaterdagen oktober

zaterdag 20 oktober 2018
zaterdag 27 oktober 2018
zaterdag 3 november 2018

Valk (volwassenen kb)
Valk (jeugdzeilen kb)

CWO 3 / 4 gevorderden

zaterdag 20 t/m zondag 21 oktober
zaterdag 27 t/m zondag 28 oktober
zaterdag 3 t/m zondag 4 november

Kielboot 3
Kielboot 4
Zwaardboot 3
Zwaardboot 4

Driedaags zondagen oktober

zondag 21 oktober 2018
zondag 28 oktober 2018
zondag 4 november 2018

Valk (volwassenen kb)
Valk (jeugdzeilen kb)

Zeilclub oktober (jeugd)

zondag 28 oktober 2018

Laser pico (zwaardboot 1-mans)
RS Tera (jeugdzeilen 1-mans)
Laser radiaal